XX Forum NGO – zgłoszenia do 20 października!

XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

2019

Toruń, kujawsko-pomorskie

Zapraszamy na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.

Rejestracji na Forum prosimy dokonać poprzez:

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line (forma preferowana): Link do formularza zgłoszeniowego
2. Przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną (preferujemy skan oryginału) na adres: rekrutacja@forum-ngo.pl (wiadomość z tytułem: Zgłoszenie na Forum),
3. Dostarczenie formularza (osobiste lub pocztą tradycyjną) na adres: Fundacja Stabilo, Fosa Staromiejska 30/6, 87-100 Toruń, z dopiskiem „Zgłoszenie na Forum”.

Dodatkowe informacje o rekrutacji:
rekrutacja@forum-ngo.pl
tel. 791-090-752

Szczegółowe informacje na STRONIE: 20. FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO. Udział w Forum jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń – liczba miejsc jest ograniczona. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc z każdej organizacji mogą się zgłosić maksymalnie 2 osoby – pozostałe będą wpisywane na listę rezerwową. Formularze Zgłoszeniowe prosimy dostarczyć w jednej w wymienionych poniżej form w terminie do 20.10.2019 (decyduje data stempla pocztowego).

„Twoje działanie ma znaczenie!” – to hasło przewodnie tegorocznego Forum. Wierzymy, że nawet najdrobniejsze działania podejmowane w słusznej sprawie mają wpływ na istotne zmiany, także w skali globalnej. Przykładem takiej sytuacji jest dla nas przybierający na sile kryzys klimatyczny, który dotyczy nas wszystkich, bez wyjątku. W trakcie Forum porozmawiamy również o tym, co każdy z nas może zrobić, by go powstrzymać.

Formułując program tegorocznego Forum, odpowiadamy na potrzeby sygnalizowane w trakcie konsultacji z organizacjami. Zaprosiliśmy najlepszych specjalistów -praktyków. Wspólnie porozmawiamy o pozyskiwaniu funduszy na działalność, dostępie do informacji publicznej, zasadach tworzenia dobrego, przyjaznego obywatelom prawa, a także o tym, jak skutecznie prezentować nasze działania w internecie.

Nasze rozmowy będą się toczyć także w kuluarach – przy filiżance ekologicznej kawy i smacznym wegańskim jedzeniu. A po owocnych dyskusjach zapraszamy do kina (FORUM MOVIE) albo na spacer po Toruniu z przewodnikiem.

Do zobaczenia!

Organizatorzy
Fundacja Ari Ari i Fundacja Stabilo

Współfinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.