Wodne Memory [edycja płocka]
28.02.2017
Materiały wizualne
Wodne Memory (edycja płocka) to gra edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Składa się z talii kart, przedstawiających niezwykłe miejsca i zjawiska, związane z dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym nadwiślanych okolic północnego Mazowsza.
Gra memory jest nie tylko narzędziem edukacyjnym, ale i mapą kulturową – Wodnym Memory. Pasjonujące jest śledzenie historii map, zawsze umownych i niedokończonych,z wieloma miejscami i zjawiskami do odkrywania. Zapraszamy do odnajdowania, złożenia, poznawania i kolekcjonowania tych „obrazów” oraz pamiętaniu o wodzie.
Słowo „memory” w języku angielskim oznacza „pamięć”, a „wodne” – to nawiązanie do jednego z czterech żywiołów, którego moc człowiek od wieków próbuje okiełznać, żyjąc i tworząc dzięki wodzie.

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.