Włocławski Plener Filmowy

lato 2022

Włocławek

Włocławski Plener Filmowy, czyli cykl piątkowych spotkań ze świetnymi filmami, współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek. Kino plenerowe odbywać się będzie w tym roku na skwerze przed Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.

Lato już w pełni, więc najwyższy czas zaprosić do kina plenerowego! W tym roku gramy, podobnie jak w ubiegłym sezonie, z Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Ósemka”. Seanse lipcowe i sierpniowe będą odbywać się w wybrane piątki po zachodzie słońca!
 
Zapraszamy na skwer przed Teatrem Impresaryjnym we Włocławku (ul. Wojska Polskiego 13)!
 
???? 8 lipca, o godz. 21.30 na C’mon C’mon (2021) w reżyserii Mike’a Millsa
???? 15 lipca, o godz. 21.30 na I tak cię kocham (2017) w reżyserii Michaela Schowaltera
???? 12 sierpnia, o godz. 21.00 na Moje wspaniałe życie (2021), w reżyserii Łukasza Grzegorzka
???? 28 sierpnia, o godz. 21.00 na Maria Callas (2017), w reżyserii Toma Volfa.
 
Do zobaczenia w kinie na leżakach!
 
Współfinansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska. Edycja 2022, wspieranego przez MKiDN oraz ze środków Gminy Miasto Włocławek

 

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.