Wędrowne kino plenerowe w Kowalu

01.07.2022

Kowal

Zapraszamy 1 lipca o godz. 21.30 na kino plenerowe i lody do Parku Miejskiego im. Leona Stankiewicza w Kowalu!

Kontynuując najlepszą tradycję „obwoźnego” kina zapraszamy do Kowala na seans na leżakach z okazji powitania wakacji!
Na widzów czeka polska komedia obyczajowa „Moje wspaniałe życie” z Agatą Buzek i Jackiem Braciakiem w reżyserii Łukasza Grzegorzeka (2021).
Park im. Leona Stankiewicza w Kowalu to urokliwe miejsce, czeka więc też piękny plener i ogródek piwny.
 
????1 lipca, godz. 21.30
???? Kowal, Park Miejski im. Leona Stankiewicza
???? Moje wspaniałe życie (2021), reż. Łukasz Grzegorzek.
 
1 lipca odbędzie się nie tylko kino w plenerze. Na widzów czekać będą również lody ufundowane przez Burmistrza i Miasto Kowal! Kupony będzie można wymienić na pyszne lodowe gałki w ogródku w parku im. Leona Stankiewicza w Kowalu!
 
Seans organizowany przez Fundację Ari Ari we współpracy z Urzędem Miasta Kowal oraz Stowarzyszeniem Aktywny Kowal.
 
 
Wędrowne kino plenerowe jest realizowane jako część projektu Wędrowny Uniwersytet Etnograficzny 2022 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu EtnoPolska. Edycja 2022.

 

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.