Warsztaty w Muzeum Wisły w Wyszogrodzie

Wspieramy prywatne muzea i ośrodki kultury na Mazowszu

22.10.2017

Wyszogród

Zrealizowaliśmy kolejne spotkanie z cyklu: Jak lokalnie budować kapitał społeczny i ekonomiczny, czyli szkolenia wspierające twórców i organizatorów prywatnej działalności kulturalnej na Mazowszu.

W wyszogrodzkim Muzeum Wisły prowadzona była seria warsztatów i szkoleń, wraz ze stałym elementem spotkań: prezentacją instytucji goszczącej i integracją uczestników. Program obejmował zróżnicowane zajęcia i ćwiczenia:

Współpraca międzysektorowa – Marcin Mitzner
Jak efektywnie budować relacje – Joanna Frąckiewicz i Joanna Niekraszewicz | Metaforyrozwojowe.pl
Budowanie partnerstw przy wykorzystaniu niefinansowych potencjałów – swojego i lokalnego środowiska – Martyna Cziszewska
Jak przygotować krótki materiał video? Wizytówka filmowa – Grzegorz Szczepaniak
Zwiedzanie Muzeum Wisły w Wyszogrodzie

 

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.