SEMINARIUM i SZKOLENIA: Jak promować i finansować Małe Muzea

20 grudnia 2018 (czwartek) w Kłóbce (Dwór Orpiszewskich)

7.12.2018

Kłóbka (Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny)

Fundacją Ari Ari we współpracy z Muzeum Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej we Włocławku, zaprasza na spotkanie i szkolenia poświęcone tworzeniu ciekawej oferty turystycznej w małym muzeum!

Fundacją Ari Ari we współpracy z Muzeum Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej we Włocławku, zaprasza na spotkanie i szkolenia poświęcone tworzeniu ciekawej oferty turystycznej w małym muzeum!

Jak stworzyć ciekawe muzeum?
Jak szukać finansowania?
Jak napisać dobry wniosek i skutecznie aplikować w konkursach dotacyjnych?
Jak współpracować z otoczeniem i konkurencją?

Proponujemy debatę oraz szkolenia, podczas których uczestnicy będą wspólnie opracowywać pomysły skutecznego promowania i finansowania muzealniczej działalności. Szkolenia będą przede wszystkim dyskusją, wymianą doświadczeń i okazją do wzajemnego inspirowania.

Termin: 20 grudnia (czwartek), godz. 9.30-17.30

Miejsce: Dwór w Kłóbce, Kujawsko-Dobrzyński Park Etnograficzny w Kłóbce, Oddział Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku

Uczestnicy: do udziału w szkoleniu zapraszamy właścicieli, organizatorów, pracowników i współpracowników muzeów prywatnych i społecznych, galerii, ośrodków kultury, bibliotek, oddolnych inicjatyw i organizacji pozarządowych, zainteresowanych przedmiotem spotkania i szkoleń.

Szkolenia: zapewniamy wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów i / lub deklaracji użyczenia samochodu [kilometrówka]. Zapewniamy przejazd z Włocławka do Kłóbki (prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu).

ZGŁOSZENIA: Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 14 grudnia 2018.

Wersja online: formularz google online do edycji w oddzielnym oknie.

Wersja edytowalna:
Jako załącznik na adres: justyna.marcinkowska123@gmail.com lub ariari@ariari.org

Kontakt:
e-mail: ariari@ariari.org
tel. +48 78563462 |+48 668289915

Zapraszamy!

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.