Puste Noce: Warsztaty instrumentalne
06.05.2015
Materiały wideo
Warsztaty prowadzone przez Janusz Prusinowski Kompania.

Film dokumentujący projekt „Puste Noce”, przygotowany we współpracy z zespołem Akademii Kolberga.

Więcej o projekcie „Puste Noce”: ariari.org/pl/projekty/puste-noce

Akademia Kolberga: akademiakolberga.pl/project/filmy-akademii-kolberga/

Projekt „Puste noce – rekonstrukcje tradycyjnych pieśni, tańca i muzyki ludowej” realizowany jest w ramach programu dotacji Fundacji Orange. Projekt „Puste Noce – rekonstrukcje tradycyjnych pieśni, tańca i muzyki ludowej”, realizowany jest przez Stowarzyszenie Panorama Kultur we współpracy z Fundacją Ari Ari i Stowarzyszeniem Kultury Niefizycznej oraz partnerami artystycznymi, zespołami: Warszawa Wschodnia i Janusz Prusinowski Trio, w ramach prowadzonego przez Fundację Ari Ari programu „Puste noce. Archaizmy ludowe na Kujawach”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.