Projekt: Włocławka z klocków LEGO

Stowarzyszenie Ładowarka

29.05.2017

Włocławek

We współpracy ze Stowarzyszeniem Ładowarka z Włocławka, będziemy realizowali kolejny projekt animacyjny!

Dominik Cieślikiewicz, szef Stowarzyszenie Ładowarka z Włocławka, przekazał dziś, że pomysł na kolejną akcję animacyjno – edukacyjną, tym razem budowanie Włocławka z klocków LEGO, otrzymał wsparcie od Fundacji „ANWIL dla Włocławka”.

„Dzisiejszy dzień był bardzo intrygujący. Przed godziną 14. w Centrum Kultury Browar B dowiaduję się, że wniosek Stowarzyszenie Ładowarka i Fundacja Ari Ari otrzymuje grant od Fundacji „Anwil dla Włocławka”! Tak więc będziemy w te wakacje budować Włocławek z klocków LEGO!

Dziękujemy, gratulujemy, przekazujemy dalej. A wkrótce zapraszamy do udziału w kolejnej akcji we Włocławku.

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.