Oczy szeroko zamknięte II
18.11.2011
Materiały wideo
Projekt „Oczy szeroko zamknięte II” realizowany był w 2010 r. dzięki dotacji w ramach programu RITA Przemiany w Regionie, prowadzonym przez Fundację Edukacja Dla Demokracji. Projekt jest częścią działań zmierzających do stworzenia i udoskonalenia opieki nad osobami niewidomymi w Armenii i Gruzji. Głównym partnerem w projekcie był Polski Związek Niewidomych.

Film łączy w sobie nagrania wykonane w czasie pierwszej, ormiańskiej edycji projektu (2009) oraz drugiej, gruzińskiej (2010).

Montaż:
Bartosz Kruhlik

Zdjęcia:
Elżbieta Oleksiak
Fundacja Ari Ari

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.