Moje Muzeum, reż. Marta Świderska, prod. Fundacja Ari Ari
16.12.2012
Materiały wideo

Zapowiedź filmu pt. Moje Muzeum, który powstał podczas prowadzenia badań muzeów i kolekcji prywatnych, w ramach projektu pt. Kolekcje lokalne, muzea prywatne. Nowa przestrzeń kulturowa, sfinansowanego z programu Obserwatorium kultury, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2012.
W filmie pojawiają się kolekcjonerzy i właściciele niezwykłych zbiorów: Marian Pietrzak, twórca Skansenu Ziemi Sokołowskiej w Sokołowie Podlaskim, Artur Lemański, właściciel Muzeum Komunikacji w Paterku oraz Paweł Strupek, prowadzacy kolekcję ozdób i zabawek choinkowych w Michelinie k/Włocławka.
Więcej o projekcie i bohaterach filmu: muzeaprywatne.blogspot.com

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.