Kurier. Notatki z terenu, nr 6/2021
07.01.2022
Materiały wizualne

Kurier: Notatki z terenu nr 6 udało się przygotować i wydać jeszcze w 2021 roku. Jest obszerniejszy od numeru piątego. Mamy nadzieję, że równie starannie i ciekawie opracowany. W Kurierze z założenia nie zawężamy tematyki, form, obszarów refleksji. Podążamy za Autorami i Czytelnikami. Z wieloma spośród nich mamy zaszczyt współpracować także w projektach, które fundacja realizuje na Kujawach i Ziemi Dobrzyńskiej. W 2021 najczęściej spotykaliśmy się podczas realizacji programów Spacery lokalne. Ważne historie oraz Wędrowny Uniwersytet Etnograficzny (2021). W tym wydaniu kuriera relacjonujemy część z działań projektowych, podpisując: Temat przewodni – spacery lokalne. Równocześnie i kolejne artykuły, refleksje, opracowania pozostają zaproszeniem do Ważnych historii i Wędrownego uniwersytetu. Zapraszamy do lektury!

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.