KATALOG: 136. TORUŃSKIE SPACERY FOTOGRAFICZNE W SKĘPEM (@Spacery lokalne 2021)
31.12.2021
Materiały wizualne
Wystawa 136. Toruńskie Spacery Fotograficzne w Skępem realizowana została wspólnie z Małym Muzeum w Skępem w ramach projektu pt. Spacery lokalne, czyli wędrówki szlakami kultury, do których od kilku lat zapraszamy mieszkańców małych i dużych miejscowości, przechodniów, turystów i wszystkich zainteresowanych wędrówką do miejsc bliskich, odległych, pokazywanych z nieoczywistych i różnorodnych perspektyw.
Toruńskie Spacery Fotograficzne (TSF) to inicjatywa grupy fotografów z Torunia (i nie tylko). Podczas 136. TSF, w 2021 ponad trzydziestoosobowa grupa wykonała niezwykłe zdjęcia w Skępem i okolicznych miejscowościach – Józefkowo, Pokrzywnik, Wioska, Żagno i Żuchowo. Współpraca: Małe Muzeum w Skępem, Lipnowska Grupa Literacka, Stowarzyszenie Grupa Historyczno-Poszukiwawcza GUSTAW, Miasto i Gmina Skępe, Gmina Miasto Toruń.
Współfinansowane w ramach programu Patriotyzm Jutra 2021 Muzeum Historii Polski oraz EtnoPolska 2021 Narodowe

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.