Budowanie Włocławka z klocków LEGO

30.07.2017

Przystań na rzece Wiśle przy ul. Piwnej we Włocławku

NA CZYM POLEGA ZABAWA? ponad 15.000 ogólnodostępnych klocków LEGO.

Zadanie: samodzielnie zbudować katedrę, przystań, tamę, dawną fabrykę fajansu, most stalowy czy browar Bojańczyka! Najmłodszym pomagali nasi animatorzy. Budowle zostały sfotografowane i pokazane światu pod hasłem: jak wygląda Włocławek w miniaturze, budowany przez jego mieszkańców! Żadnych instrukcji! Tylko nasza wyobraźnia!

Tak było w sobotę: #WłocławekzLEGO

Dziękujemy wiceszefowej Stowarzyszenia Ładowarka – Natalia Kot, niezastąpionym Wolontariuszom, Oli, Karolinie, Patrycji, Kinga, grupie Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych „Ananas możesz liczyć”: Arturowi, Piotrowi, Kubie, Natalii, Dominice, Ani, Damianowi, Martynie, Izie, Wiktorowi, Wiktorii, Paulinie, Żanecie, Markowi z Damianem Olszewskim na czele.

Tym, co utrwalali Budowanie Włocławka z klocków LEGO, czyli Olga Zachwieja i Joanna Bednarek. REJS na Przystani za „żółtka”. Fundacja Ari Ari, że jest z nami. Fundacji ANWIL dla Włocławka, że zauważa i wspiera innowacyjne pomysły!

 

#NAŁADOWANIPOMYSŁAMI

Organizator i pomysłodawca: Stowarzyszenie Ładowarka
Partner: Fundacja Ari Ari
Projekt finansowany z grantu „Wakacje bez granic”, Fundacji ANWIL dla Włocławka 

Fundacja Ari Ari

Zajmujemy się przeciwdziałaniem wykluczaniu ludzi marginalizowanych, mniejszości, uchodźców, osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem. Współtworzymy działania edukacyjne, badawczo-naukowe i społeczne, zawsze otwarte, synkretyczne i interdyscyplinarne.

Celem Fundacji Ari Ari pozostaje służba ludziom, bez względu na ich pochodzenie i status, wydobywanie najcenniejszych przejawów aktywności człowieka oraz pomoc ponad wszelkimi granicami.

Wesprzyj nas

Realizujemy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.